• buhalterine apskaita

  buhalterine apskaita

 • fotografijos-kursai

  fotografijos-kursai

 • kalbu-kursai

  kalbu-kursai

 • kompiuteriu-kursai

  kompiuteriu-kursai

 • makiazo-kursai

  makiazo-kursai

 • rastvedyba

  rastvedyba

 • samatu-sudarymo-kursai

  samatu-sudarymo-kursai

Vandens aerobikos trenerio kursai Klaipėdoje

Informacija ir registracija tel. +37062011364  
Registracija sms žinute (Vardas, Pavardė, kontaktinis telefonas, kokie kursai).
Teoriniai ir praktiniai vandens aerobikos trenerių mokymo kursai. Teorinės ir praktinės žinios puikiai susietos. Jūs išmoksite pagrindinių žingsnelių, muzikos struktūros, žingsnių technikos, pedagogikos ir didaktikos. Be to, mes įtvirtinsime ką jūs išmokote per specialius praktinius pratimus ir praktinius mokymus. Tam tikslui bus suformuotos mažos grupelės, kuriose bus siūloma individuali pagalba, pataisymai ir pasiūlymai. Mes numatėme geriausius praktinius užsiėmimus, kurie parodys netgi mažiausius dalyvių trūkumus ir leis juos tuoj pat pašalinti. Judant vandenyje, visoje judesio amplitudėje, apkrova yra tolygi – padidėja judesio amplitudė, sumažėja sąnarių apkrovimas, atsipalaiduoja raumenys - tai leidžia maksimaliai išnaudoti judesį. Aqua aerobikos pratimai stimuliuoja kraujotaką, pagreitina deguonies įsisavinimą, stimuliuoja smegenų veiklą, gerina koordinaciją, gerina kraujo apytaką. Tai nesudėtinga ir nepavojinga treniruotė, tinkanti įvairaus pasirengimo žmonėms. Aqua - aerobiką gali lankyti ir nemokantys plaukti, ji idealiai tinka žmonėms, turintiems antsvorio, stuburo ir sąnarių problemų.
Baigus kursus išduodamas baigimo sertifikatas lietuvių, arba anglų kalbomis, galiojantis Lietuvoje, bei užsienio šalyse. 
Programa įregistruota: LR Švietimo ir Mokslo Ministerijos KVALIFIKACIJOS TOBULINIMO PROGRAMŲ IR RENGINIŲ REGISTRE. ID 84691 Programos kodas 22001089
 Kaina:
Kursų kaina - € 1000
Trukmė iki 40 ak. val.

Baigus kursus išduodamas baigimo sertifikatas lietuvių, arba anglų kalbomis.

Kviečiame registruotis iš anksto (nemokamai). Registruotis galite nurodytais kontaktais arba užpildę registracijos formą.
AtnaujintaKetvirtadienis, 02 Rugpjūtis 2018 20:41
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarus
Back to top