• buhalterine apskaita

  buhalterine apskaita

 • fotografijos-kursai

  fotografijos-kursai

 • kalbu-kursai

  kalbu-kursai

 • kompiuteriu-kursai

  kompiuteriu-kursai

 • makiazo-kursai

  makiazo-kursai

 • rastvedyba

  rastvedyba

 • samatu-sudarymo-kursai

  samatu-sudarymo-kursai

Gitaros mokymo kursai - Klaipėda

Gitaros mokymo kursų trukmė - 50 ak. val.,
kaina grupėse - 173,77 €.
Informacija ir registracija telefonu: 8 46 380703, 8 678 68 888

Grupėje ne daugiau kaip iki 5 žmonių, tam kad dėstytojas turėtų galimybę skirti pakankamai dėmesio, kiekvienam mokiniui. Kursai vyksta vakarais nuo 18val., 2/4 kartus per savaitę, sutariama su grupe.


Visiems baigusiems mokymo kursus išduodamas sertifikatas.


Kursų tikslas – supažindinti su gitaros galimybėmis, su jos raida ir istorija, išmokyti grojimo gitara pagrindų, improvizacijos, akomponavimo.
Užsiėmimuose mokoma priderinti akordus ir jų slinktis pasirinktoms melodijoms, akomponuoti mėgstamoms dainoms, improvizuoti užduotomis temomis, kurti nedidelės apimties kūrinėlius.
Klausytojai į grupes skirstomi pagal amžių: vaikų ir jaunimo – 11 – 17 metų, suaugusių – nuo 18 metų.
Grupelės nedidelės iki 5 asmenų.


Sveiki, aš esu Marija, Jūsų būsima gitaros mokytoja. Pamokų metu neteks nuobodžiauti nei man, nei Jums. Tai įrodo mano patirtis. Esu dirbusi su vaikų ar vyresnio amžiaus žmonių grupėmis. Taip pat teko mokyti ir individualiai. Stengiuosi pateisinti visus mokinių lūkesčius ir atsižvelgti į kiekvieno individualų stilių.  Pati esu koncertuojanti, tad jei gerai seksis ir Jums, tuomet galbūt bus galimybė netgi pasirodyti ant scenos. Pamokų metu atkreipsime dėmesį į rankos padėti, įvairius grojimo stilius, improvizacijos subtilybes, akordiką, bandysime groti iš tabulatūrų ar natų. Sieksime profesionalumo, kursime mažus kūrinukus, mokysimės ansambliškumo. Tad, jei esate pasiryžę – pirmyn, nekada nėra per vėlu!


Kviečiame registruotis iš anksto (nemokamai). Registruotis galite nurodytais kontaktais arba užpildę registracijos formą.
KONTAKTAI IR REKVIZITAI
​Įmonės pavadinimas: AVEVERA UAB, Įmonės kodas: 302634045, Įmonės buveinės adresas: Taikos pr. 38-107, Klaipėda, LT-91218
Telefonas: +370 46 380703 Faksas: +370 46 492714 Tel. Mob.: 8 678 68 888 El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 

AtnaujintaŠeštadienis, 30 Rugsėjis 2017 10:01
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarus
Back to top