• buhalterine apskaita

  buhalterine apskaita

 • fotografijos-kursai

  fotografijos-kursai

 • kalbu-kursai

  kalbu-kursai

 • kompiuteriu-kursai

  kompiuteriu-kursai

 • makiazo-kursai

  makiazo-kursai

 • rastvedyba

  rastvedyba

 • samatu-sudarymo-kursai

  samatu-sudarymo-kursai

Fotografijos technika ir meninės fotografijos pagrindų kursai - Kaunas

Planuojamos kursų datos skaityti daugiau . . .   


Informacija
ir registracija tel.
8 672 60349
Atsakingas asmuo: Remigija Krupodra

Registracija sms žinute +370 678 68888 (Vardas, Pavardė, kontaktinis telefonas, kokie kursai).
Fotografijos kursų komercinio pasiūlymo Kaune, peržiūra ir atsisiuntimas internetu.
Į visus kursus, registruojame nuolat, greičiau užsiregistravus, anksčiau prasidės kursai !
Picture
Fotografijos mokymo kursai grupėse , Kauno mieste !
Kursų trukmė iki - 30 val.
Kursų kaina - 500 €. 
Mokymo kursai vyksta 2 - 4 kartus per savaitę nuo 18:00 val. iki 20:00 val. (grafiką - laiką ir dienas pagal bendrą sutarimą).
Nesusirinkus grupei, kursai nukeliami sekančiai savaitei. Bet kuriuo atveju pranešame tikslų susitikimo laiką. ktdm logo

Fotografijos mokymo kursai  individualiai , Kauno mieste !
Kursų trukmė iki - 20 val.
Individualių kursų kaina - sutartinė
Mokome (individualiai), tam kad dėstytojas turėtų galimybę skirti visą dėmesį mokiniui, (grafiką - laiką ir dienas pagal bendrą sutarimą).

Baigusiems kursus, išrašome pažymėjimą - sertifikatą.
Egzaminas pageidaujantiems - 100 €.
Sertifikato išrašymas užsienio kalba - 30 €.
Išlaikius egzaminą, rezultatai įrašomi į sertifikatą.
Tik Išlaikiusiems egzaminą, įgyjama Fotografo kompetencija.

Programa įregistruota: LR Švietimo ir Mokslo Ministerijoje.
Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registre. Skaityti daugiau . . .
Identifikavimo kodas: 85976. Programos kodas: 223000026.


Fotografijos technika ir meninės fotografijos pagrindai
Kursų programa (gali keistis atsižvelgiant į dėstymo ir dėstytojo metodiką).

Profesijos "Fotografas" aprašas:
Programa skirta parengti asmenį fotografo kompetencijai, gebantį integruotis į sparčiai kintančią šalies darbo rinką ir teikti fotografo paslaugas klientams. Baigęs visą programą, fotografas gebės fotografuoti studijoje bei skirtingose aplinkose įvairius objektus. Fotografai fotografuoja ir spausdina nuotraukas, prižiūri bei eksploatuoja gamybines laboratorijas, iliustruoja leidinius. Fotografija tai atskira komunikacijos sritis, susijusi su informacijos rinkimu, parengimu ir perdavimu visuomenei per žiniasklaidos priemones – spaudą, radiją ir televiziją, dar kitaip vadinamą komunikacijos menu. Yra skiriamos dvi šio darbo kryptys – taikomoji (praktinė) ir meninė. Praktinės krypties fotografai – tai plataus profilio specialistai: dirba foto studijose ir laboratorijose, fotografuoja ir spausdina atskirų žmonių ir žmonių grupių nuotraukas; dirba periodinių leidinių redakcijose redaktoriais ir maketuotojais (iliustruoja ir maketuoja leidinio puslapius, pritaiko jiems nuotraukas, reguliuoja nuotraukų didumą ir formą, atlieka grafinio dizaino darbus ir pan.);naudoja skaitmenines technologijas, kur fotoaparato diskelyje gautas vaizdas be jokio papildomo apdorojimo įvedamas į kompiuterį ir iš karto maketuojamas arba spalvotu spausdintuvu išspausdinamas; atlieka atskirų asmenų užsakymus, fotografuoja svarbius šeimos gyvenimo įvykius, jubiliejus ir pan. Gali specializuotis meno kūrinių atlikime, naudojant foto ir video techniką. Tai gali būti meninės nuotraukos, video filmai, foto ir video instaliacijos. Foto ir video menininkai dalyvauja parodose, meniniuose renginiuose ir panašiai.


Rezultatai:
  · Klausytojai išmoks efektyviai naudoti teikiamas galimybes.
Mokymo metodai:
  · Paskaita – praktinis užsiėmimas, konkrečių pavyzdžių analizė, diskusija, savarankiškas darbas.
Studijų baigimas:
  · Išklausius studijų programą, atsiskaitoma atsiskaitomuoju praktiniu darbu (nuotraukomis) 5 vnt., laisvai pasirenkant žanrą. Sėkmingai įvykdžiusiems studijų programą, išduodamas pažymėjimas - sertifikatas.

Kviečiame registruotis iš anksto (nemokamai). Registruotis galite nurodytais kontaktais arba užpildę registracijos formą.
KONTAKTAI IR REKVIZITAI
​Įmonės pavadinimas: AVEVERA UAB, Įmonės kodas: 302634045, Įmonės buveinės adresas: Taikos pr. 38-107, Klaipėda, LT-91218
Telefonas: +370 46 380703 Faksas: +370 46 492714 Tel. Mob.: 8 678 68 888 El.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancioŠis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Programa skirta parengti asmenį fotografo kompetencijai, gebantį integruotis į sparčiai kintančią šalies darbo rinką ir teikti fotografo paslaugas klientams. Baigęs visą programą, fotografas gebės fotografuoti studijoje bei skirtingose aplinkose įvairius objektus. 
AtnaujintaAntradienis, 13 Birželio 2023 13:09
Jūs turite prisijungti, kad galėtumėte rašyti komentarus
Back to top